advertise

خرید سم دیازینون در قزوین

برای خرید سم دیازینون فرداد دشت الموت قزوین بهترین بستر می باشد.

برای خرید سم دیازینون فرداد دشت الموت قزوین بهترین بستر می باشد.

چرا سم دیازینون را از فرداد دشت الموت قزوین خریداری کنیم؟

ویژگی های سم دیازینون


• حشره کشی و کنه کشی غیر سیستمیک، از گروه ارگانو فسفره است که با نحوه اثر تنفسی، تماسی و گوارشی طیف وسیعی از آفات جونده و مکنده را کنترل می‌کند.


•دیازینون علاوه بر خاصیت تماسی، دارای خاصیت نفوذی (عبور از برگ) نیز می‌باشد ولی داخل بافت گیاهان حرکت نمی‌کند و با دارا بودن اثر ضربه‌ای، دارای دوام طولانی می‌باشد.

•این حشره‌کش از طریق پوست بدن نیز جذب می‌شود بنابراین از تماس با پوست باید جلوگیری شود.

•حشره کش دیازینون با داشتن قابلیت نفوذ در لایه‌های واکسی بافتهای گیاهی در کنترل آفاتی که در داخل نسوج گیاهی (مینوزها و ساقه خوارها) زندگی می‌کنند را می‌توان با موفقیت به کار برد.

•این حشره کش یکی از پر مصرف‌ترین سموم ارگانوفسفره بوده که با کنترل طیف وسیعی از آفات جونده و مکنده در باغات و مزارع نقش مهمی در کنترل شیمیایی آفات دارد.


خرید سم دیازینون در قزوین | فرداد دشت

تاریخچه سم دیازینونسم دیازینون در دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ میلادی در بین عموم کشاورزان سراسر جهان رواج یافت و برای امور سم زدایی، آفات و حشرات موزی از آن استفاده می شد. بعد از چندین دهه استفاده از این محصول بعد از تحقیقات گسترده انجام شده به دلایل ضرر های که برای انسان دارد در سال ۲۰۰۴ استفاده از آن در آمریکا ممنوع شد. اما در کشور های دیگر کماکان مورد استفاده قرار می گیرد و از پرکاربردترین سموم حال حاظر جهان می باشد. 
شرکت فرداد دشت الموت قزوین با توجه به دلیل استقبال زیاد هموطنان عزیز اقدام به ارائه این محصول در حالت های مختلف پودری، مایع، جامد به عرضه عموم می رساند. 


اثر سم دیازینون

این محصول استثنایی با اثر بخشی در سلول های عصبی و از بین بردن رشته های عصبی باعث مرگ آفات و حشرات موزی می شود. دیازینون از طریق پوست، تنفس و مجاری گوارشی وارد بدن موجود زنده می شود. با توجه به این موارد این محصول می تواند به راحتی در ریشه، برگ، و ساقه نفوذ و سبب از بین بردن آفات و و حشرات شود. سم دیازینون دارای ماندگاری بالایی می باشد و به همین سبب از لحاظ اقتصادی نسبت به رقبای خود بسیار مقرون به صرفه می باشد.  


موارد مصرف سم دیازینون

این محصول با استفاده از قدرت اثر بخشی بالای خود و راه های نفوذ متفاوت مناسب برای استفاده در طیف وسیعی از موجودات موزی، حشرات، آفات و خزنده ها می باشد. یکی از دلایلی که سم دیازینون بسیار مورد توجه قرار می گیرد به همین سبب می باشد. زیرا نیاز به خرید چندین نوع مختلف سم برای از بین بردن آفات و حشرات متفاوت نمی باشد و از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب است.   
 سم دیازینون علاوه بر موجودات فوق الذکر روی حشرات خاکزی (به منظور ضد عفونی بذر در مقابل لارو و حشرات بالغ آفت) و مگس های قارچ خوراکی موثر است و برای پرندگان اثر دورکنندگی دارد. 
یکی از بهترین پیشنهادی هایی برای کشاورزانی که مدام در معرض آفات و حشرات موزی هستند و سموم مختلفی را استفاده کرده و نتیجه نگرفتند سم دیازینون می باشد. این محصول هم از لحاظ فنی دارای ویژگی های منحصر به فردی ست هم از لحاظ اقتصادی به دلیل خصوصیاتی که در مطالب بالا ذکر شد بهترین انتخاب می باشد.

قیمت سم دیازینون در قزوین | فرداد دشت

عوارض دیازینون | فرداد دشت

عوارض دیازینون برای انسان

همانطور که گفته شد بعد از تحقیقات به عمل آمده این محصول به دلیل تأثیرات زیان بار خود از سال ۲۰۰۴ استفاده از آن  در آمریکا ممنوع شد. در مطالب فوق الذکر گفته شد، این محصول دارای اثر بخشی به صورت تماسی می باشد. پس اگر در هنگام استفاده از دستکش استفاده نشود به سرعت در بدن انسان عملکرده و مشکلات فراوانی را به وجود می آورد. از راه های دیگر انتقال به انسان از طریق محصولات کشاورزی ست به دلیل استفاده از این سم در زمین های کشاورزی می باشد.
سیستم اثرگذاری این سم بر روی آفات و انسان یکی می باشد و در معرض این محصول قرار گرفتن باعث تداخل سیستم عصبی و پیامدهای ناگواری در پی خواهد داشت. علائم قرار گرفتن در معرض این سم حدودا طی ۱۰ الی ۲۰ دقیقه خود را نشان می دهد. از این علائم می توان به سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و.... نام برد.


دریافت مشاوره رایگان

سم دیازینون به دلیل دوام بالا بسته به نوع خاک از هفته ها تا ماه ها بر روی خاک باقی می ماند. از این رو این محصول را باید به صورت تخصصی مورد استفاده قرار دهید. که به محیط زیست، محصولات کشاورزی، و آب رودخانه ها ضرری رسانده نشود. برای این منظور می توانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه فرداد دشت الموت قزوین تماس گرفته از طریقه مصرف، ترکیب و زمان مصرف مطلع شوید. 
همچنین می توانید قبل از خرید با این مجموعه تماس بگیرید و سوالات خود را از مشاوران ما بپرسید. 

کاربرد سم دیازینون | فرداد دشت

خرید سم دیازینون در قزوین

یکی از سریع ترین روش های سفارش و خرید سم دیازینون در قزوین مراجعه به وبسایت فرداد دشت الموت قزوین می باشد. با تماس با شماره های موجود نه تنها می توانید از مشاوره رایگانه بهره مند شوید، سپس با سفارش محصول مورد نظر آن را در کمترین زمان ممکن در محل خود تحویل بگیرید. 
فرداد دشت الموت قزوین عرضه کننده سم دیازینون در قزوین با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. برای سفارش این محصول و دریافت سایر خدمات از جمله مشاوره اراضی، منابع طبیعی و شیلات، و طراحی و اجرا در زمینه منابع طبیعی با ما تماس بگیرید.