advertise

خرید کود ماهی رستان در قزوین

کود ماهی رستان

کود رستان ماهی ترکیبی کامل از انواع اسیدهای آلی حاصل از بقایای ماهی ها است. استفاده از اینکودآلی مکمل استفاده از کودهای شیمیایی است که شرایط محیطی مناسبی را برای رشد گیاه فراهم می کند استفاده همزمان از کودهای آلی و شیمیایی شرایط محیطی مناسبی برای رشد و نمو گیاه مهیا می کند. علاوه بر این استفاده از رستان ماهی می تواند اثرات مخرب و زیانبار استفاده دراز مدت از کودهای شیمیایی را کاهش و تعدیل نماید.
در مناطق خشک به علت بالا بودن دما و کمبود رطوبت خاک، مواد آلی موجود در خاک به سرعت تجزیه شده و بنابراین خاک کشاورزی در این مناطق عموما فاقد مواد آلی هستند. کود ماهی رستان در قزوین با میزان متناسبی از عناصر ماکرو و میکرو کلات شده می تواند در این مناطق نیز مفید واقع شود. این کود به دلیل اثر گذاری بر PH خاک و تشکیل کمپلکس، موجب تحرک عناصر غذایی خاک در راستای جذب بهتر توسط ریشه گیاه می شود.

خرید کود ماهی رستان  در قزوین |فرداد دشت الموت

جمع بندی

شرکت فرداد دشت الموت قزوین فعالیت خود را در زمینه ی مشاوره اراضی منابع طبیعی شیلات، نقشه برداری GPS GIS، نظارت، طراحی و اجرا در تمامی زمینه های کشاورزی را زیر نظر بهترین و مجرب ترین مهندسان آغاز نموده است. این مجموعه همچنین از فروشندگان کود ماهی رستان در قزوین نیز به شمار میرود. میتوانید برای خرید این محصول و دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما در فرداد دشت تماس حاصل فرمایید.


نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید